“4 Ülke Karadeniz Turları”

  • Tur Adı: 4 Ülke Karadeniz
    Ülke: Romanya, Moldova, Ukrayna, Bulgaristan
    Ulaşım: Lüks otobüsler ile…
    Tur Süresi: 7 gece / 9 gün

  • Çıkış şehrine göre tur hareket saatleri değişmektedir. Katılacağınız turun hareket saatleri programlarda yer almaktadır. Lütfen katılacağınız programın kalkış saatlerini dikkate alınız.

  • Otel bilgileri katılacağınız tarihe ve tura göre değişiklik göstermektedir. Lütfen katılmayı düşündüğünüz programlarda belirtilen otel detaylarını dikkate alınız.

  • Çok girişli Schengen vize ya da Romanya vizesi alınması gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri vize uygulamasından muaftır.

Aşağıdaki linklerden size uygun olan tarihi seçerek tur programı ve tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İstanbul Çıkışlı 4 Ülke Karadeniz Turları Hareket Tarihleri:

25 Mart 2022 30 Nisan2022 20 Mayıs 2022 17 Haziran 2022 8 Temmuz 2022 12 Ağustos 2022 26 Ağustos 2022 9 Eylül 2022 21 Ekim 2022

 

Ankara Çıkışlı 4 Ülke Karadeniz Turları Hareket Tarihleri:

25 Mart 2022 30 Nisan2022 20 Mayıs 2022 17 Haziran 2022 8 Temmuz 2022 12 Ağustos 2022 26 Ağustos 2022 9 Eylül 2022 21 Ekim 2022

4 Ülke Karadeniz turunda Karadeniz’e kıyısı olan Romanya, Moldova, Bulgaristan ve Ukrayna’nın birbirinden güzel sahil şeridi şehirlerini gezecek, 9 gün boyunca birbirinden farklı kültürleri, yemekleri ve doğal güzelliklerini keşfedebileceksiniz.

 

Covid-19 Prosedür Bilgilendirmesi:

*Sözkonusu önlem genelgesi, mevcut şartlarda ilan edilen kurallar çerçevesine uygun olarak hazırlanmıştır. İlgili metin, ileri tarihte Sağlık Bakanlığı tarafından ilan edilecek güncel normalleşme bildirileri esasıyla, güncel veya iyileştirilmiş kurallara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir

Dezenfekte Uygulamalarımız

Misafirlerimizin araçlarımıza binişlerinden önce, araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilecek ve turumuz için hazırlanacaktır.
Turlarımızın bitişi ile garaja çekilen tüm araçlarımız, özel ekipler tarafından dezenfekte edilecek ve bir sonra ki turumuz için hazırlanarak kilitli tutulacaktır.
Araçlarımızda ki halılar ve paspasların temizlikleri yapılarak dezenfekte edilmiştir.
Araçlarımızın kapı girişlerine dezenfektan yerleştirilmiştir olup, misafirlerimizin araçlarımıza binişleri esnasında dezenfektan kullanımları kontrol edilecektir.
Kaptanlarımız, turlarımızın hareketinden önce ve turlarımız esnasında mümkün oldukça dezenfektasyon kullanmaları, araç içi hijyen ve temizlik kurallarına uyulmaları hakkında düzenli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Sosyal Mesafe Kuralları İle Seyahat

Turlarımız esnasında, tüm misafirlerimizin maske kullanımları kontrol edilecektir.
Oturma düzeni, sosyal mesafe kuralları gereği iki kişilik koltuklar da tek kişi seyahat edecektir.
Turlarımızda ki araçlarımız, koltuk kapasitelerinin %50 doluluk oranında hareket edecektir.
Misafirlerimiz bagajlarını teslim ederken ve teslim alırken sosyal mesafe kurallarına uyulacak, kaptanlarımız misafirlerimiz ile temasta bulunmayacaktır.
Turlarımıza katılacak misafirlerimizden, Hes Kodu istenecektir.

Turlarımızda Kullanılacak Ekipmanlar

Aracımız hareket etmeden önce, tüm misafirlerimizin dijital ateş ölçer ile ateşleri ölçülecek, şüpheli bir durum olmaması halinde araçlara kabul edileceklerdir.
Araçlarımızda ihtiyaç halinde kullanılmak üzere dezenfektan, maske ve eldiven bulundurulacaktır.
Araçlarımızda ki mikrofonlar koruyucu kılıf ile kullanılacaktır.
Turlarımızda görevli, kaptanlarımız ve rehberlerimiz için koruyucu maske, dezenfektan, ve eldiven verilecektir.