“Maldivler Turları”

 • Tur Adı: Maldivler Turları
  Ülke: Maldivler
  Ulaşım: Türk Havayolları tarifeli seferi ile
  Tur Süresi: 5 gece / 6 gün

 • Havayolu Nereden Nereye Kalkış Saati Varış Saati
  Türk Havayolları İstanbul Male 02:10 12:00
  Türk Havayolları Male İstanbul 23:15 05:25+1
 • 4****Bandos Maldives
  5***** Kurumba Maldives
  5***** Meeru Maldives

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeden muaftır.

 

Güney Asya’da, Hint Okyanusu’nda bulunan Maldivler, irili ufaklı 1200 adadan oluşan bir atol grubu… Hindistan’ın güneyinde ve Sri Lanka’nın yaklaşık 750 km güneybatısında bulunan adaların yaklaşık 1000’inde halen insan yaşamı bulunmuyor. Yerleşimin yer aldığı adaların 86 tanesi “otel adası” olarak, diğer adalar ise Maldivler’e bağlı yerleşim yerleri olarak kullanılıyor. Ana gelir kaynakları turizm ve balıkçılık olan adalarda yıl boyunca sıcak ve tropik bir hava yaşamak mümkün. Bembeyaz kumsalları, birbirinden farklı konseptte ve konfora sahip otelleri ile Maldivler, misafirlerine gülen yüzüyle unutulmaz bir tatil imkanı sunar. Tropikal iklime sahip olduğu için gün içerisinde sizi ısıtan güneşle birlikte yağmur keyfini de yaşayabilirsiniz.

Adalarda yer alan otellerin sunduğu konfor ve güzellikler kadar bir de Hint Okyanusu’nun eşsiz deniz altı hayatını keşfedebileceğiniz atollerde şnorkel yapabilir, profesyonel ekipler eşliğinde sabahın erken saatlerinde balığa çıkabilirsiniz. Üstelik yakaladığınız balıkları otele pişirtme ve yeme imkanınız da var..

Türk Hava Yolları’nın İstanbul’dan her gün karşılıklı seferleri ile başkent Male’ye direk uçabilir, ardından otelinizin Male’ye uzaklığına bağlı olarak sürat tekneleri ya da deniz uçağı ile konaklama yapacağınız adaya ulaşabilirsiniz.

Türk Hava Yolları ile direk uçuş rahatlığı ve Seyahat Yaşam kalitesi ile Maldivler’e Gitmeyen Kalmasın!!!

Aşağıdaki linkler ile Maldivler’de eşsiz bir tatil için harekete geçin…

5***** Kurumba Maldivler

Maldivler Covid-19 Prosedür Bilgilendirmesi:

Misafirlerimizin Maldivler’e girişleri sırasında İngilizce Negatif PCR testi sonucunu ibraz etmek zorundadırlar. Türkiye dönüşleri sırasında Maldivler yerel otoritelerinden alınmış İngilizce Negatif PCR testi ibraz mecburiyeti vardır.